Rozjasňující program

Účinný program složený ze 4 kroků, založený na bělících vlastnostech přírodního aktivního komplexu (lékořice, květ sedmikrásky a pšeničné klíčky). Lze aplikovat lokálně pro sjednocení barvy a odstínu pleti a zesvětlení tmavých skvrn  nebo na celý obličej jako intenzívní rozjasňující ošetření.  Obnovuje jas a sjednocuje odstín Vaší pleti.

Návod na použití: - Intenzívní ošetření: ráno a večer, používejte celou řadu  po dobu minimálně 1 měsíce. - Lokální ošetření: ráno a večer, používejte lokalizovaně na  tmavé skvrny sérum a krém, dokud není sjednocený odstín pleti.

Řazení: 
Zobrazit: 
ROZJASŇUJÍCÍ ČISTÍCÍ GEL

ROZJASŇUJÍCÍ ČISTÍCÍ GEL

všechny typy pleti (kromě velmi citlivé)

Denní ošetření. Rozjasňující, čistící gel bez mýdla se promění v pěnu, která jemně peelinguje  a odstraňuje nečistoty a zbytky make-upu.  Jeho složení s aktivním depigmentačním komplexem přírodního původu rozjasňuje pleť a připravuje ji  na následné ošetření v rámci bělícího programu. Hlavní účinné látky: lékořice, květ sedmikrásky, papája, citrón, provitamín B5.

 

Cena
1.350,00 Kč
ROZJASŇUJÍCÍ KRÉM

ROZJASŇUJÍCÍ KRÉM

všechny typy pleti (kromě velmi citlivé)

Lehký, rozjasňující krém, pomáhá odstranit barevnou nejednotnost pleti  (tmavé skvrny). Působí na základě procesu: depigmentační účinek přes pigmenty odrážející světlo až po vyhlazení. Hlavní účinné látky: pšeničné klíčky, lékořice, květ sedmikrásky, šípkový olej, bisabolol, vitamín E, aktivní hydratační komplex.

 

Cena
2.250,00 Kč
ROZJASŇUJÍCÍ SÉRUM

ROZJASŇUJÍCÍ SÉRUM

všechny typy pleti (kromě velmi citlivé)

Toto rozjasňující sérum působí na různých úrovních  procesu pigmentace: tlumí aktivitu tyrozinázy, reguluje pigmentační proces, zabraňuje tvorbě nových tmavých skvrn. Používá se lokálně na skvrny nebo na celý obličej pro postupné zesvětlení odstínu pleti. Hlavní účinné látky: pšeničné klíčky, lékořice, květ sedmikrásky, šípkový olej, vitamíny E, C a proB5, aktivní hydratační komplex.

 

Cena
2.040,00 Kč
ROZJASŇUJÍCÍ TONIKUM

ROZJASŇUJÍCÍ TONIKUM

všechny typy pleti (kromě velmi citlivé)

Rozjasňující aktivní pleťová voda doplňuje každodenní rituál čištění pleti, postupně odstraňuje odumřelé buňky, udržuje přirozenou rovnováhu vlhkosti pleti a posiluje ochranný hydrolipidický film. Hlavní účinné látky: olej z pšeničných klíčků, květ sedmikrásky, papája, citrón, mučenka, vitamín E, vitamín C.

 

Cena
1.350,00 Kč
 
Powered by Phoca Cart
 

100% SPOKOJENOST

GARANCE VRÁCENÍ

KVALITNÍ INVESTICE

BALÍK DO RUKY

BEZPEČNÝ NÁKUP

Sensual s.r.o.

Adresa: Parléřova 74/7, Praha 6 160 00
IČO: 27615707
Telefon: +420 774 298 689
E-mail: info@sensualsro.cz

 

Adresa pro osobní odběr

Salon BELLE HELENE
Parléřova 74/7, Praha 6 160 00

Sledujte nás