Masky

Pleťové masky Gisèle Delorme řeší skutečné potřeby pleti. Lze je použít jako preventivní (1x týdně) nebo intenzívní ošetření, poskytují okamžité a efektivní řešení, navracejí pleti krásu. Gisèle Delorme "+": mohou být použité samostatně nebo individualizovaně v kombinaci se sérem. Vhodné i ke každodennímu mytí obličeje.

Řazení: 
Zobrazit: 
ČISTÍCÍ MASKA

ČISTÍCÍ MASKA

VEGAN

Tato čistící maska je skutečným spojencem proti nedokonalostem. Odstraňuje toxiny, absorbuje nadbytek kožního mazu a stahuje póry, zanechává pleť čistou, svěží a zmatněnou, proces opakujete dle potřeby.

Jak aplikovat?

Všechny typy pleti

V kúře: 1 až 2 krát týdně, naneste dostatečnou vrstvu na vyčištěný obličej a krk, vyhněte se očnímu okolí. Nechte působit 10 min, potom důkladně opláchněte vlažnou vodou.

Mýdlováním : Ráno a/nebo večer, nanášejte na obličej a krk krouživými pohyby, potom důkladně opláchněte vlažnou vodou.

Cena
1.140,00 Kč
HYDRATAČNÍ MASKA

HYDRATAČNÍ MASKA

Noční maska s extrémně bohatým složením a jemnou texturou, která nabízí okamžitou a dlouhodobou hydrataci a pohodlí dehydrované a vystresované pleti. Vyplňuje epidermis o účinné hydratační složky, které vyživují a revitalizují. Pleť je dokonale vyplněná a projasněná ihned po probuzení.

Jak aplikovat?

Všechny typy pleti

Aplikovat v silné vrstvě na dokonale vyčištěný obličej a krk. Nechte působit celou noc pro dosažení zářivé pleti ihned po probuzení nebo tak často, jak je to potřebné po dobu 10-15 minut, potom odstraňte přebytek tamponem navlhčeným aktivní vodou.

Cena
1.300,00 Kč
LIFTINGOVÁ MASKA

LIFTINGOVÁ MASKA

VEGAN

Liftingová maska působí účinně na všechny typy vrásek díky exkluzivnímu spojení 15 vybraných složek. Účinné složky reagují v synergii s cíleným výsledkem: - uvolnit rysy - viditelně vyhladit pokožku  - reagovat do hloubky

 

Jak aplikovat? 

Všechny typy pleti, ideální pro zralou pleť 

 

Okamžitý účinek: naneste silnou vrstvu na dokonale vyčištěnou a suchou pleť /obličej, krk a dekolt/. Nechte působit 5 minut, potom opláchněte. Dočistit s Aktivní pleťovou vodou Gisele Delorme.

Dlouhodobý účinek: naneste silnou vrstvu každé dva dny. Nechte působit 10 minut, potom opláchněte. Dočistit s Aktivní pleťovou vodou Gisele Delorme.

Cena
1.320,00 Kč
MASKA Z MOŘSKÝCH ŘAS

MASKA Z MOŘSKÝCH ŘAS

VEGAN

Tato maska je bohatá na mořské stopové prvky, obsahuje výtažky ze 3 druhů mořských řas. Okamžitě regeneruje, pleť je jasnější a zářivější. Díky svým regeneračním, remineralizačním a restrukturalizačním schopnostem normalizuje a revitalizuje do hloubky unavenou, normální a mastnou pleť.

Jak aplikovat?

Unavená a /nebo mdlá pleť.

Nanášejte v rovnoměrné vrstvě na dokonale vyčištěný obličej a krk, samostatně nebo individualizovaně sérem Gisele Delorme dle protokolu ošetření.  

Cena
1.170,00 Kč
ZKLIDŇUJÍCÍ MASKA

ZKLIDŇUJÍCÍ MASKA

VEGAN

Tato pleťová maska minimalizuje podráždění citlivé, reaktivní nebo suché pleti. Její krémová textura kombinuje ochranné vlastnosti květinových vosků, kaštanu koňského a aloe vera, přináší pleti okamžitou úlevu, hydratuje a chrání. Pomáhá v boji proti difúzním zčervenáním a podráždění, hydratuje a chrání citlivou pleť.

 

Jak aplikovat?

Všechny typy pleti.

V kůře: 1 až 2krát týdně nanášejte rovnoměrnou vrstvu na vyčištěný obličej a krk, vyhněte se očnímu okolí. Nechte působit 10min, napěňte pomoci vlažné vody a důkladně opláchněte.

Mydlením: Ráno a/nebo večer naneste na obličej a krk krouživými pohyby, potom důkladně opláchněte vlažnou vodou.

Cena
1.140,00 Kč
 
Powered by Phoca Cart
 

100% SPOKOJENOST

GARANCE VRÁCENÍ

KVALITNÍ INVESTICE

BALÍK DO RUKY

BEZPEČNÝ NÁKUP

Sensual s.r.o.

Adresa: Parléřova 74/7, Praha 6 160 00
IČO: 27615707
Telefon: +420 774 298 689
E-mail: info@sensualsro.cz

 

Adresa pro osobní odběr

Salon BELLE HELENE
Parléřova 74/7, Praha 6 160 00

Sledujte nás