„Respektujme jedinečnost každého člověka.“ Věřím, že snahou je být svůdná každý den. Být krásná znamená mít se ráda, cítit se dobře a být v harmonii s lidmi kolem nás. Protože každá žena je jedinečná, odlišná, skutečná, vytvářím přes 35 let koncept a metodu ošetření, které podtrhnou její krásu a osobnost.

podpis

JIŽ 40 LET NABÍZÍ GISÈLE DELORME ODLIŠNÝ PŘÍSTUP K PÉČI O PLEŤ.

Na rozdíl od jiných kosmetických značek, které ošetřují jednotlivé „typy pleti“, spočívá naše metoda současně i v analýze jejího stavu. Přestože typ pleti je důležitým kritériem pro určení optimálního řešení pro Vaši krásu, je třeba zohlednit i věk, klima, životní styl, stravu...

Věříme tedy v nutnost přizpůsobit program péče o pleť jejímu aktuálnímu stavu a Vašim momentálním cílům a potřebám.

JAK TO FUNGUJE?

Všechny produkty Gisèle Delorme obsahují vysoké koncentrace vzájemně kombinovatelných účinných látek.

Kromě Vaší základní domácí péče (čistící přípravky, masky, krémy…) budete používat Vaše osobní sérum, kterým posílíte účinky ošetření dle konkrétních potřeb Vaší pleti nebo Vašich cílů. Optimalizujeme Váš program péče o pleť a individualizujeme ho dle jejích potřeb.

Produkty Gisèle Delorme nejsou „základem“ pro účinné aktivní látky, které je třeba přidat pro dosažení požadovaného účinku. Všechny produkty jsou samostatně účinným ošetřením, které navíc můžete vzájemně kombinovat, pro cílenější a efektivnější péči.

 

100% SPOKOJENOST

GARANCE VRÁCENÍ

KVALITNÍ INVESTICE

BALÍK DO RUKY

BEZPEČNÝ NÁKUP

Sensual s.r.o.

Adresa: Parléřova 74/7, Praha 6 160 00
IČO: 27615707
Telefon: +420 774 298 689
E-mail: info@sensualsro.cz

 

Adresa pro osobní odběr

Salon BELLE HELENE
Parléřova 74/7, Praha 6 160 00

Sledujte nás